Останнім часом почастішали випадки виявлення фактів отримання тілесних ушкоджень дітьми через відсутність догляду за ними, жорстоке поводження та недбале ставлення батьків до виконання своїх обов’язків у сім’ях, у тому числі прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

08 серпня 2017 р. Піщанським районним центром соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді спільно із службою у справах дітей райдержадміністрації, фахівцем із соціальної роботи Студенянської ОТГ проведено робочу нараду де розглянуто питання виховання дітей у прийомних сім’ях.

Також обговорено сюжет новин «ТСН» на телеканалі «1+1» щодо недбалого ставлення батьків вихователів до своїх обов’язків.

Під час проведення наради було рекомендовано працівникам служб, які здійснюють візити в дані сім'ї, більше уваги приділяти зовнішньому вигляду дітей та атмосфери в сім'ї. Обов'язково із батьками провести бесіди щодо запобігання злочинних проявів неповнолітніх, а також звернути увагу на захоплення дітей комп'ютерними іграми.

Результатом проведеної наради є прийняте рішення про проведення групової зустрічі із прийомними батьками та опікунами 16 серпня 2017 р. із залученням шкільного психолога.