На виконання Районної програми соціальної підтримки сімей, дітей та молоді Піщанського району на 2015-2020 рр., з метою боротьби з тютюнопалінням і пропаганди здорового способу життя, інформування суспільства про згубний вплив тютюну на здоров’я 14 серпня 2017 р. працівниками Піщанського РЦСССДМ спільно із Піщанським РС з питань пробації було проведено вуличну акцію «Поміняй цигарку на цукерку!».

Присутнім було запропоновано відмовитися від своєї згубної звички – курити, помінявши цигарку на цукерку. Учасники акції відгукнулися на корисну пропозицію, багато з них поміняли сигаретний дим на смак солодощів. Краще їсти цукерки, чим вбивати свій організм цигарками - така мета акції.

При проведенні акції працівники центру використовували статистичні дані про хвороби, лихо, якому сприяє тютюнопаління, мешканці селища дізналися про сумну статистику щодо куріння серед дітей та підлітків та його наслідки в дорослому віці. Були наведені цікаві факти про хвороби курців – жінок, матусь з грудними дітьми і вагітних, які палять, всім учасникам було роздано інформаційні буклети з корисною інформацією та порадами як позбутись шкідливої звички. Тому сьогоднішній день – це привід ще раз задуматись, що для кожного з нас важливіше, здоров’я чи сумнівне задоволення. І якщо у когось із людей, що курять десь глибоко дозрівало бажання розпрощатись з тютюном, то чому б не зробити це саме сьогодні?

Всі цигарки, зібрані під час акції, були знищені.