Відповідно до районної програми соціальної підтримки сімей, дітей та молоді Піщанського району на 2015-2020 р. 21 серпня 2017р. працівниками Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з службою у справах дітей Піщанської районної державної адміністрації було проведено захід з багатодітними сім’ями, які потрапили в складні життєві обставини на тему: «Відповідальне батьківство».

Метою проведення заходу є: формування здорової життєвої позиції щодо батьківства та зміцнення батьківського потенціалу сімей.

Під час проведення заходу присутніх ознайомили зі стилями батьківської поведінки щодо дітей та основними засадами усвідомленого батьківства. Фахівцями центру було проведено вправи «Галявина виховання» та «Слід на серці», де присутні активно брали участь у обговоренні актуальних питань. Багатодітна мама, яка виховує шестеро дітей, Чоботарська С., ділячись своїм життєвим досвідом щодо методів виховання, наголосила на тому, що батьки повинні бути друзями своїх дітей, не проявляти надмірної суворості та контролю за їх поведінкою.

Також в рамках проведення заходу начальником служби у справах дітей проведено з батьками бесіду не тему «Профілактика злочинності в дитячому середовищі». Батькам наголошено на тому, що вони несуть відповідальність за своїх дітей до 18 років, а тому повинні контролювати не тільки їхнє навчання, а і, особливо, дозвілля. В ході бесіди звернено увагу батьків і на небезпечні інтернет-ігри «Тихий дім», «Синій кит», «Лід і сіль» тощо.

На завершення заходу всім учасникам були вручені канцелярські набори, які є особливо актуальними для кожної сім’ї, де виховується не один, а декілька школярів. Набори придбані за кошти районного бюджету в рамках програми, якої проходив даний захід.

Піщанський РЦСССДМ