16 серпня 2017 року працівниками Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із службою у справах дітей Піщанської районної державної адміністрації було проведено чергову групову зустріч із опікунами та піклувальниками району під загальною назвою «Життєві цілі».

Фахівцями із соціальної роботи районного центру Токарчук Л.О. та Редько Т.В., з метою підвищення виховного потенціалу опікунів/піклувальників, проведено тренінгові вправи «У мене найкраще виходить», «Дерево життєвих цілей», «Моя сім'я».

Ці вправи дали можливість дорослим побачити свої взаємовідносини з дітьми, з’ясувати свої життєві цілі та пріоритети.

Фахівцем із соціальної роботи Сторожуком М.С. спільно з піклувальником Зеленянською С. М. було підготовлено практичний виступ, щодо ведення щоденника використаних коштів. Світлана Миколаївна поділилася власним досвідом, власними секретами успішного використання сімейного бюджету та радила всім присутнім залучати своїх дітей до спільного розподілу та заощадження коштів.

Начальником служби у справах дітей Кочерган Ю.І. проведено бесіду з опікунами /піклувальниками на тему «Попередження злочинності в підлітковому середовищі». Дане питання є особливо актуальним у зв’язку із різким ростом дитячої злочинності в Піщанському районі. Також увагу опікунів та піклувальників було звернено на небезпечні інтернет-ігри типу «Синій кит», «Тихий дім», «Лід і сіль», які є популярними в підлітковому середовищі.

Під час проведення зустрічі також було переглянуто та обговорено програму «Стосується кожного» - «Ідеальні батьки» із залученням практичного психолога Рашкован Т.Ф., з метою попередження недбалого ставлення та жорстокого поводження з дітьми. Тетяна Федорівна розповіла присутнім, які види насильства зустрічаються в сім’ї та про їх негативні наслідки для дитячої долі.

Всі присутні отримали інформаційні буклети «Мої життєві цілі».