Піщанська громада разом з усією країною 23 серпня 2017 року відзначила День Державного Прапора України. У цей день жовто-сині стяги України замайоріли на будівлях установ державної та місцевої влади, приватних підприємствах.

Розпочався захід на площі перед приміщенням Піщанської райдержадміністрації з урочистого підняття державного Прапора та виконання Гімну України за участю керівників райдержадміністрації та районної ради, представників державних установ, організацій.

У своїй промові перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Денисов висловив вдячність захисникам України від усієї громади та запевнив у підтримці учасників АТО, їх сімей, особливо тих героїв, які віддали свої життя за свободу нашої держави. Найкращим подарунком для усієї країни, на думку Дмитра Дмитровича, стало б завершення війни, щоб наступний День Державного Прапора України та День незалежності України відзначали під мирним небом.

Керівник апарату Людмила Ратушняк у своєму виступі про історію походження прапору України зазначила, що синьо-жовтий стяг є для українців святинею вже протягом багатьох століть і разом з мільйонами борців за свободу України пройшов довгий шлях випробувань.