Шановні земляки!

Вітаємо вас з Днем Державного Прапора України та з Днем незалежності України! (23 – 24.08)

Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменом український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

День Незалежності України для всіх нас – не просто офіційна дата, не лише червоні цифри в календарі. Це дійсно головне свято року, адже за останній час ми справді відчули цінність Незалежності.

Нове життя в новій країні не дається легко. Нам, як і поколінням наших предків, довелося зіткнутися із зовнішньою агресією, із неготовністю сусідів розуміти та поважати наш вибір. Україна уже не перший рік виборює право на свою незалежність, на власну думку та мирне майбутнє. Кращі сини своєї Батьківщини щодня віддають життя за мир та спокій на рідній землі.

Але попри всі труднощі й випробування, Україна спрямовує погляд у майбутнє. І воно неодмінно пов’язане із Європейською спільнотою, демократичними цінностями, успішними реформами, зміцненням економіки і підвищенням рівня життя українця.

Щиро віримо, що українці не лише подолають усі перепони, а й зроблять висновки. Україна не зійде з обраного шляху, бо за нами – правда! Дякуємо усім за відданість та жертовність, небайдужість та активну громадянську позицію. А тим, хто поклав життя у боротьбі за Україну, – шана та вічний спокій. Щиро зичимо усім миру та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, благополуччя і достатку у ваших оселях, мудрості і успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу.

З святом вас, шановні жителі Піщанського району!

Голова районної державної адміністрації П. Десятник

Голова районної ради Д. Чвалюк