• Земля наша щедра, родюча, багата –
  • Усіх нагодують безмежні лани.
  • Хай знає весь світ про казкову країну,
  • Де синєє небо та жовті поля.
  • Хай квітне щаслива моя Україна!
  • Найкраща, безцінна, любима земля.

Урочисто та велелюдно відзначено 26-ту річницю незалежності України в Піщанському районі за участі керівництва району, представників територіальних громад, делегацій трудових колективів, підприємств, організацій, учасників АТО, ветеранів, громадськості.

Розпочалося свято з відкриття оновленої районної Дошки Пошани, де вшанували кращих трудівників та колективи району.

Далі святкові заходи перенеслися до районного будинку культури. Прозвучав Державний Гімн, урочисто внесли на сцену Державний прапор України, вшанували пам’ять загиблих у зоні АТО земляків.

Присутніх щиро вітали голова райдержадміністрації Петро Десятник, голова районної ради Дмитро Чвалюк, секретар Піщанської селищної ради Геннадій Свєчніков, голова Піщанської районної організації «Спілка учасників АТО» Юрій Стафійчук.

«День незалежності України – це найбільше національне свято. Уперше за тисячолітню історію, на карті світу постала держава під назвою „Україна”. Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців. Нам судилося стати учасниками творення української нації. Перед нами стоять складні і великі завдання. Я впевнений, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави, адже запорука успіху - у громадській злагоді, високій відповідальності за доручену справу, в об’єднанні громадян в єдиному прагненні – сумлінною працею покращити життя кожної людини», - зазначив Петро Петрович.

Традиційно приємним моментом урочистостей стало нагородження. На виконання розпорядження голови райдержадміністрації «Про відзначення в Піщанському районі річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України» за активну життєву та громадську позицію, особистий внесок в соціально – економічний розвиток району за роки незалежності України та за підсумками 2016 – 2017 років вручено посвідчення кращим трудівникам та колективам району, а також за вагомий внесок у розбудову незалежної демократичної унітарної держави грамотами районної державної адміністрації і районної ради та пам’ятними подарунками нагороджено представників громадськості району.

З нагоди свята на сцені лунали численні пісні, танці, поздоровлення від учасників художньої самодіяльності, творчих колективів району.