Найціннішим скарбом людства і кожної країни зокрема є діти. Саме вони в своїх руках тримають ключі від нашого майбутнього. Важко уявити собі повноцінну сім’ю, державу без дитячого сміху, посмішок, витівок. Кожна дитина – чистий струмок, який потрібно постійно підживлювати джерелами любові, ніжності, турботи та добра. Але, на жаль, сьогодення багатьох українських дітей є зовсім нерадісним: війна, соціальна та економічна незахищеність призвели до того, що діти досить швидко пізнають недосконалість світу, втрачають своє дитинство.

Тому ми, дорослі, повинні не тільки захищати їх - нашу націю на майбутнє, а й задовольняти потреби і допомагати.

З метою допомоги дітям малозабезпечених сімей, які потрапили в складні життєві обставини, потребували допомоги в підготовці до нового навчального року. В серпні 2017 р. Піщанським РЦ СССДМ в співпраці з управліннями і відділами Піщанської райдержадміністрації, сільськими та селищними радами проводилася благодійна акція «Допоможи дитину зібрати до школи».

Про хід і мету акції було оголошено в районній газеті «Піщанські вісті» і доведено до відома підприємців, керівників підприємств, організацій. Кожен міг долучитися до акції і внести посильну допомогу тим, хто її потребує. А це: ранці, канцтовари, одяг, тощо.

В ході акції активно цікавилися життям багатодітних сімей, сімей в яких виховуються діти з функціональними обмеженнями, потребою дітей підприємці району: Кушнір О.І., Гринишен О.М., Васалатій В.М., Пухнюк О.С., Олійник Т.Д., Лещенко Н. П., Гринишена Г.В., Швець О., Суслик І., Вакар В., Сікорський О., Дідур М. Г., депутат районної ради Грушко Ю.М.

В ході акції взяли участь 16 приватних підприємців району, які надали допомогу 32 сім'ям в яких виховується 75 дітей шкільного віку. Зокрема, Лещенко Н.П. надала допомогу 12 сім'ям в яких виховується 32 дитини; Кушнір О.І. забезпечив канцтоварами, альбомами для малювання, ручками 8 сімей, в яких 16 дітей – школярів; коштами та ранцями з наборами канцтоварів забезпечили сім’ї: Грушко Ю.М., Гринишен О.М., Васалатій В.М., Пухнюк О.С.

Подібні акції є взаємно – корисними, як для благодійників так і для тих, хто отримує допомогу.

Піщанська райдержадміністрація, Піщанський РЦ СССДМ вдячні за розуміння, участь в акції і допомогу дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах в підготовці до нового навчального року.