Визначним показником достатку кожної країни є здоров′я молодого покоління. Сучасна молодь вкрай неграмотна в питанні здорового способу життя. Наркоманія, паління, вживання алкоголю, токсикоманія – часто це вбачається кращим дозвіллям серед певної частини юнаків і дівчат.

З метою виховувати у молоді ціннісне ставлення до власного здоров’я та стимулювати бажання дбати про нього, сприяти усвідомленню необхідності ведення здорового способу життя фахівцем із соціальної роботи Піщанського РЦСССДМ Мезенко К.А було проведено профілактичний захід серед молоді Пішанського району «Пропаганда здорового способу життя».

Даний захід пройшов на території місцевого стадіону, де відбувся міжобласний турнір з малого футболу серед юнаків 2004-2006 р. н.

Катерина Анатоліївна нагадала присутнім про корисні звички, які допоможуть зміцнити здоров’я, а також проведено спортивну вікторину. Присутнім було роздано інформаційні матеріали з даної тематики.

Молоді люди! Радість, щастя - у ваших руках. Перед вами вибір: здоров’я, краса, мудрість, кохання чи наркоманія, алкоголізм, тютюнопаління. Вибирайте. І якщо ви все зважили, все зрозуміли, то вирішіть ніколи не торкатися сигарети, пити алкогольні напої, пробувати наркотики. Адже, навколо вас існує безліч цікавих речей, які більш варті вашої уваги.

Піщанський РЦСССДМ