24 серпня 2017 року у програмі святкування Дня незалежності України відбувся огляд виставки декоративно – прикладного мистецтва «Містечко майстрів». Кожна територіальна громада району представляла один з напрямків мистецтва. Голова райдержадміністрації П. Десятник, голова районної ради Д. Чвалюк нагородили грамотами учасників виставки світлиць.

Ткані рушники представляла громада села Трибусівка та майстриня Лівандовська В.М.; виставку українських хусток – територіальна громада села Кукули та директор Кукулянського сільського будинку культури Луньова Л.Г.; вироби з дерева представила Чорноминська територіальна громада та майстер Рудий Л.О.; вишиті рушники – територіальна громада села Рудницьке та майстрині Чоботарська С.В. і Гудзь А.А., вироби з бісеру представила територіальна громада села Гонорівка та майстриня Маркевич Л.О., виставку вишитих сорочок – територіальна громада села Миролюбівка та директор Миролюбівського сільського Будинку культури Сличук Н.М., виставку килимів презентувала територіальна громада села Грабарівка та завідуюча сільським клубом Роговська Р.В., територіальна громада села Болган презентували виставку робіт молодого художника Антонюка П.П., виставку художніх робіт Пантелійчук Л.В. – територіальна громада села Яворівка, вишивку бісером та живопис представляла територіальна громада селища Рудниця та художник, артист, музикант, митець Васалатій В.І., виставку українських хусток – територіальна громада села Городище та директор Городищенського сільського Будинку культури Коваль Н.М., виставку вишитих серветок представляла територіальна громада села Студена та завідуюча бібліотекою Гончарук Л.О., виставку вишитих рушників – територіальна громада села Ставки та майстрині Саїнчук М.П. І Десятник М.С.