З нагоди відзначення 26-ї річниці Незалежності України 25 серпня 2017 року на Піщанському місцевому стадіоні відбувся Міжобласний турнір з малого футболу серед юнаків 2004-2006 р.н. В змаганнях взяли участь команди: «Колос 1» та «Колос 2», які представляли Піщанський район; «Прем’єр Нива 1» та «Прем’єр Нива 2» з м.Вінниці; «Мрія» смт.Вапнярка та «ДЮСШ» м.Балта, Одеська область.

Відкрили турнір перший заступник голови райдержадміністрації Денисов Д.Д. та керуючий справами апарату районної ради Марценюк К.Ю, які привітали учасників змагань та присутніх з Днем Незалежності та побажали всім хорошої гри і гідних результатів.

Гра проходила за круговою системою у двох підгрупах. В результаті захоплюючої боротьби рахунки слідуючі:

І підгрупа:

• «Прем’єр Нива 1» – «Колос 1» 1:2
  • «Мрія» – «Прем’єр Нива 1» 4:0
  • «Колос 1» – «Мрія» 2:0

ІІ підгрупа:

• «Прем’єр Нива 2» – «Колос 2» 0:1
  • «ДЮСШ» – «Прем’єр Нива 2» 0:0
  • «Колос 2» – «ДЮСШ» 0:4

В матчі за ІІІ місце наша команда «Колос 2» (тренер Дідур Іван Михайлович) не змогла здолати опір команди «Мрія» (тренер Підлісний Віктор Дмитрович) була переможена з рахунком 3:0 та здобула почесне четверте місце.

У фінальному матчі за І місце наша досвідченіша команда «Колос 1» в складі Зеленського Олега (капітан), Грушка Сергія, Московчука Дениса, Штонди Назара, Катрука Валентина, Патоки Василя, Трух Вадима, Колісника Кирила (тренер Дідур Іван Михайлович) в дуже напруженій боротьбі перемогла команду однолітків «ДЮСШ» м.Балта (тренер Вірченко Віктор Петрович) з рахунком 2:0.

На урочистому закритті заступник голови районної ради Міщенко В.В. підвів підсумки змагань та нагородив кубками, дипломами та грамотами переможців і призерів турніру. Кращими гравцями турніру визнано: захисник – Грушко Сергій «Колос 1», нападник – Зеленський Олег «Колос 1», воротар – Радько Іван «Мрія».

Також 25 серпня відбувся районний турнір з пляжного волейболу, де взяли участь 4 волейбольних команди, що представляли збірні команди району.

Результати турніру слідуючі:

• 1 місце – «Юність 1» (Пашковський Володимир, Штанько Олександр)
  • 2 місце – «Ветеран» (Гернеза Сергій, Лупійчук Олег);
  • 3 місце – «Юність 2» (Головатий Максим, Штанько Артем)
  • 4 місце – «ДЮСШ» (Твердохліб Дмитро, Невейкін Владислав)

Переможці та призери змагань були нагороджені пам’ятним кубком, дипломами та грамотами.

Головний спеціаліст сектору сім'ї, молоді та спорту Андронатій Д.А.