1 вересня, з нагоди свята Першого дзвоника, урочисті лінійки пройшли не тільки в звичайних школах району, а й у Піщанській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат (директор Ацеховська О.В.). Цього року шкільна родина закладу теж поповнилася новими учнями.

Для вихованців школи-інтернату, дітей із особливими потребами, це, справді, був незвичайний день. Всі раділи можливості знову зустрітися із друзями, повернутися до дружного спілкування, якого їм так бракувало влітку.

Саме їм, суспільство має приділити максимум уваги, дарувати свята, які б приносили не лише подарунки, а й кожному — любов, радість та віру на краще. Тож сподіваємось, що новий навчальний рік буде для усіх нас успішним, додасть здоров’я діткам, нових знань і вмінь, нових друзів.

Привітати школярів прийшли начальник Піщанського відділку поліції Бершадського ВП ГУНП у Вінницькій області Фомик С.І., головний спеціаліст сектору сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Андронатій Д.А., секретар Піщанської селищної ради Свєчніков Г.Ф.