Ранок першого вересневого дня повниться дитячими голосами, чарівними барвами осінніх айстр і чорнобривців. Це наш Піщанський район разом з усією країною зустрічають День знань.

Свято Першого дзвоника завжди було особливою подією для учнів, їхніх батьків, вчителів. Саме першого вересня розпочинається навчальний рік в школах. Хтось переступає цього дня поріг школи вперше, для когось навчальний рік вже випускний. Однак всі учні назавжди запам’ятають шкільні дні, наповнені і веселощами, і цікавим але важким навчанням.

1 вересня 2017 традиційно в загальноосвітніх школах Піщанського району пройшли свята Першого дзвоника, які поєднали в собі українську символіку, патріотичні кольори, вшанування пам’яті про загиблих у боротьбі за майбутнє України та її територіальну цілісність.

Під звуки Державного Гімну було відкрито урочисті лінійки, на яких, крім учнів, їх батьків і вчителів, за традицією були присутні численні гості: представники райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, сільськогосподарських підприємств, військовослужбовці Збройних Сил України. У вітальних промовах, звернених до школярів і їхніх педагогів-наставників, – побажання мирного неба, злагоди, успіхів у навчанні, цікавих відкриттів і творчих злетів у новому навчальному році.

Голова Піщанської райдержадміністрації Петро Десятник, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Денисов стали почесними гостями на святі Першого дзвоника у Піщанському НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - гімназія». Петро Петрович відмітив: «Сьогодні пріоритетним завданням держави є підвищення якості освіти та забезпечення вільного доступу до неї, ефективне використання коштів в системі освіти, використання освіти як засобу соціальної інтеграції». Привітав учнів, їх батьків і вчителів із початком нового навчального року і побажав всім миру, здоров’я та оптимізму, успіхів у навчанні та роботі, кожній родині – добра, затишку і благополуччя.

Пролунав символічний «перший дзвоник», і першокласники, головні герої свята, вперше ступили на шкільний поріг. Перша вчителька поведе їх у Країну знань. По завершенню урочистостей в класах були проведені уроки на тему: «Поважаю європейські цінності – будую сучасну Україну».

Цього ж дня голова райдержадміністрації привітав учнів Ставецького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» з Днем Знань і 20-річним ювілеєм школи.

Довідка: за даними відділу освіти райдержадміністрації в Піщанському районі за шкільні парти сядуть 1773 учні загальноосвітніх навчальних закладів, з них в 2017-2018 навчальному році вперше до Країни Знань завітають 184 першокласники.