Фахівцями із соціальної роботи Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей, з метою перевірки готовності до нового навчального року, протягом минулого тижня здійснено обстеження сімей, які перебувають на обліку, як такі що потрапили в складні життєві обставини. Сімей, які не готові до нового навчального року не виявлено.

В ході соціальної роботи із сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах проведено бесіди щодо формування навичок самообслуговування, догляду та виховання дітей, забезпечення сім’ї належним одягом та продуктами харчування, ведення домашнього господарства.

У 2012 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 5 вересня Міжнародним днем благодійності. Ця дата співпадає із річницею смерті Матері Терези, подвижницьке життя якої навряд чи вкладається в наші традиційні уявлення. Цей день було започатковано з метою відзначення внеску усіх благодійників та волонтерів у подолання сучасних проблем людства: боротьба з бідністю, пошук ліків від найнебезпечніших хвороб, забезпечення доступу до освіти.

Працівниками Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 5 вересня 2017 р. було відвідано сім’ї, які потрапили в потрапили в складні життєві обставини та надано подарункові набори до Міжнародного дня благодійності.

Нелегка, але дуже почесна справа – допомагати іншим. Безкорислива практична допомога своєму ближньому у всі часи була міцним фундаментом доброти і людяності у всьому світі, і сьогодні залишиться однією із найбільш шанованих серед людей.

10 вересня щорічно відзначається Всесвітній день запобігання самогубствам. Він був заснований Всесвітньою організацією охорони здоров'я спільно з Міжнародною асоціацією по запобіганню самогубствам.

Самогубство в сучасному світі є однією з найбільш актуальних психологічних і соціальних проблем. Безліч чинників, з якими стикається людина у повсякденному житті, в певний момент можуть штовхнути її на злочин проти самої себе. За даними міжнародних організацій, половина всіх насильницьких смертей припадає на випадки суїциду. Щорічно на такий злочин вирішується близько мільйона людей в усьому світі.

08 вересня 2017 р. працівниками Піщанського РЦСССДМ для учнів середніх та старших класів Миролюбівської загальноосвітньої школи проведено профілактичний захід на тему: «Бережи своє життя».

Метою даного заходу було допомогти учнівській молоді акцентувати увагу на аморальності гри власним життям та небезпеці такої поведінки. З учнями проведено бесіду, обговорено важливі причини вчинення самогубств, поняття суїциду. Учні переглянули відео щодо даної тематики та отримали інформаційні матеріали.