15 лютого 2016 року виповнилася 27-ма річниця виведення радянських війск з Афганістану. Щорічно в цей день ми віддаємо данину пам'яті та поваги воїнам, які виконували свій військовий обов'язок. Цього дня в районному будинку культури відбулася зустріч керівництва району з воїнами – інтернаціоналістами Піщанського району. Присутніх вітали перший заступник голови РДА Денисов Д.Д., голова районної ради Чвалюк Д.Т., а також вручили Грамоти райдержадміністації та районної ради і грошову винагороду. Також 32 воїни-афганці відзначені пам’ятною медаллю «25 років виведення військ з Афганістану». Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять загиблих воїнів – інтернаціоналістів і воїнів, які загинули на Сході України. По закінченню заходу присутні поклали квіти до могил померлих учасників бойових дій на території інших держав. Музичною композицією вітали вокалісти районного будинку культури.

Зокрема, 12 лютого делегація Піщанського району в складі першого заступника голови РДА Денисова Д.Д., голови спілки афганців Скічка О.М., учасника бойових дій на території Республіки Афганістан, начальника відділення військового обліку бронювання солдат і сержантів Піщанського районного військового комісаріату Шутака М.І., який за значний особистий внесок у розвиток волонтерського руху, патріотичне виховання молоді, з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27 річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан був відзначений Почесною Грамотою облдержадміністрації і обласної Ради.

В закладах освіти району проведені зустрічі з ветеранами Афганістану, години пам’яті «Історія афганської війни». В бібліотеках представлено тематичні полиці «Що ти знаєш про мій біль?», «Стоїть обеліск і на нім імена, які вкарбувала навіки війна».

Афган – біль наших душ