Під таким девізом пройшло урочисте відзначення Дня фізичної культури і спорту в Піщанському районі, який традиційно відзначається у другу суботу вересня.

Фізична культура і спорт є одним з пріоритетних напрямків державної політики стосовно захисту здоров’я та розвитку дітей і молоді нашої держави,

Даний захід відбувся за участю керівників та організаторів фізкультурно-спортивної роботи, вчителів фізичного виховання загальноосвітніх навчальних закладів, директорів, тренерів-викладачів ДЮСШ, представників спортивних федерацій, а також тих, хто допомагає у проведенні спортивно-масових заходів у районі.

9 вересня 2017 року на Піщанському місцевому стадіоні відбулись урочисті заходи з нагоди свята Дня фізичної культури і спорту.

Привітати спортсменів, тренерів, організаторів фізкультурно-спортивного руху прийшли і керівники району: голова райдержадміністрації Десятник П.П., перший заступник голови райдержадміністрації Денисов Д.Д., керуючий справами апарату районної ради Марценюк К.Ю., секретар Піщанської селищної ради Свечніков Г.Ф.

«Вітаючи вас з професійним святом, хочу висловити вдячність за вашу щоденну працю та повагу до почесної професії фахівців сфери фізичної культури і спорту, - говорить Петро Десятник. - Розуміючи усі проблеми, які існують сьогодні у спортивній галузі, впевнений, що спільними зусиллями ми подолаємо усі труднощі, аби спортивне життя Піщанського району не знало ніяких проблем».

На завершення виступу керівники району провели нагородження кращих спеціалістів тренерів та спортсменів галузі за багаторічну і плідну працю в реалізації державної політики в галузі фізичної культури і спорту в районі, особистий внесок в фізичне виховання учнівської молоді та з нагоди Дня фізичної культури і спорту :

- грамотами управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації відзначено директора ДЮСШ Твердохліба Валерія Олексійовича та тренера-викладача Піщанської ДЮСШ з вільної боротьби Вітковського Леоніда Олександровича.

- грамоти районної державної адміністрації та районної ради з врученням пам’ятних подарунків отримали: Калісецький Валерій Іванович (тренер-викладач Піщанської ДЮСШ з пауерліфтингу); Свєчніков Геннадій Федорович (секретар Піщанської селищної ради – головний суддя районних змагань); ДІДУР Іван Михайлович (тренер по футболу); Виговський Костянтин (кандидат в майстри спорту України з пауерліфтингу та срібний призер України з пауерліфтингу серед вихованців ДЮСШ), Штанько Олександр Тарасович (тренер по волейболу), Петров Юрій Михайлович (вчитель фізичного виховання ЗОШ І – ІІІ ступенів с.Студена), Рудий Олександр Степанович (вчитель фізичного виховання ЗОШ І – ІІІ ступенів с.Болган),

- грамоти сектору сім'ї, молоді та спорту Піщанської райдержадміністрації отримали: Циганков Микола та Сєнєчкін Ігор (вихованці Піщанської спецшколи-інтернату для глухих-дітей сиріт позбавлених батьківського піклування, переможці Всеукраїнських та обласних змагань з бадмінтону), вчителі фізичної культури Піщанського НВК «ЗОШ I-III ступенів-гімназія» Сатановська Анжела Борисівна, Мазур Наталя Олександрівна, Піщанського НВК «ЗОШ I-III ступенів – ліцей» Володавський Володимир Олексійович, Рекечинський Віктор Анатолійович (заступник голови шахової федерації – тренер з шахів), Дмитришин Геннадій Ісакович (ветеран спорту – тренер з шахів), Довганюк Станіслав Анатолійович (нападник футбольної команди «Піщанка»).

Головний спеціаліст сектору сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Дмитро Андронатій