15 вересня 2017 р. фахівцем із соціальної роботи Піщанського РЦСССДМ молоді спільно із працівником Піщанського РС з питань пробації провели захід на тему: «Гендерна нерівність». Участь у ході взяли особи та діти, які перебувають на обліку в Піщанському РС з питань пробації.

Фахівець із соціальної роботи ознайомила із поняттям «гендер», про гендерну нерівність між чоловіком та жінкою, яка необхідна в сучасному житті. Наголосила на тому, що реалії сьогодення змушують нас стовідсотково дотримуватися гендерної політики.

19 вересня 2017 р. працівниками Піщанського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в Піщанському районному центрі зайнятості було проведено захід з жінками, які перебувають на обліку на тему: «Запровадження наставництва в Україні».

Під час заходу учасникам було надано визначення поняття «наставництво», проінформовано за яких умов і хто може буди наставником. Директор центру Л. Токарчук роз’яснила, як будучи наставником, дорослий може допомогти дитині розвивати свій особистий потенціал та власні життєві цілі, стати вірним товаришем та підтримати у будь яких ситуаціях.

20 вересня 2017 р. фахівцем із соціальної роботи Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із начальником Служби у справах дітей Піщанської райдержадміністрації здійснили черговий виїзд на територію Рудницької сільської ради з метою обстеження умов проживання сімей, які потрапили в СЖО та попередження жорстокого поводження та насильства над дітьми.

У ході візиту було відвідано сім'ї, які перебувають на обліку, проведено оцінку потреб дитини та її сім'ї, перевірено раціональне використання коштів соціальних допомог та проведено засідання опікунської ради. Сім`ям було надано комплекс соціальних послуг, з батьками проведено бесіди з питань формування відповідального батьківства, раціонального використання коштів, ведення здорового способу життя та попередження насильства в сім`ї.

21 вересня 2017 р. фахівець із соціальної роботи Піщанського РЦСССДМ М. Сторожук взяв участь в інформаційному семінарі, який проходив на базі Піщанського РЦЗ. На семінар було запрошено учасників АТО, які перебувають на обліку центру зайнятості.

Присутніх інформовано про роботу Піщанського РЦСССДМ щодо надання соціальних послуг і підтримки сімей учасників АТО, а також обговорено Постанову Кабінету Міністрів України від 09.08.2017 р. №432 «Про затвердження Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції».