27 вересня 2017 року у приміщенні РБК відбувся урочистий святковий захід до Дня працівників освіти.

Присутніх вітали голова райдержадміністрації Петро Десятник та голова районної ради Дмитро Чвалюк.

Відбулося відкриття районної дошки пошани освітян району; за високий професіоналізм, сумлінну багаторічну працю, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління вчителів нагороджено грамотами райдержадміністрації та районної ради, відділу освіти райдержадміністрації; відзначено педагогічні колективи за підготовку висококваліфікованих фахівців та голів первинних профспілкових організацій з нагоди 100- річчя обласної профспілкової організації працівників освіти і науки.

Піснями, гумором, хореографічними композиціями працівників освіти вітали їхні колеги, учні загальноосвітніх шкіл району, вихованці Піщанського дошкільного навчального закладу «Райдуга».