Гуманітарну допомогу постраждалим внаслідок надзвичайної ситуації в м. Калинівка відправили жителі Піщанського району. За ініціативи голови Піщанської райдержадміністрації для підтримки евакуйованих жителів з Калинівського та Вінницького районів в приміщенні райдержадміністрації було відкрито пункт прийому продуктів харчування, предметів першої необхідності. На звернення відгукнулися територіальні громади, підприємці, РСТ, сільськогосподарські підприємства та громадськість Піщанщини. Всього зібрано гуманітарної допомоги на суму більше 25 тисяч грн.

Завдяки небайдужості жителів району 27 вересня 2017 року зібрано та відправлено гуманітарний вантаж із Піщанки постраждалим. Найщиріша подяка усім, хто відгукнувся на звернення та допоміг постраждалим.

Відділ економічного розвитку і торгівлі РДА.