Протягом тижня Піщанським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено ряд заходів.

Здійснено виїзди до населиних пунктів с. Болган, с. Дмитрашківка, с. Миролюбівка, с. Чорномин, смт. Рудниця та смт. Піщанка з метою обстеження умов проживання сімей, які потрапили в складні життєві обставини та сімей в яких проживають діти (особи) з інвалідність. Було складено 43 акта відвідування, здійснено 17 початкових оцінок потреб дітей та їх сімей та перевірено дві сім'ї щодо нецільового використання коштів соціальної допомоги при народженні дитини

В ході роботи відвіданим сім’ям надано соціальні послуги, консультації та проведено бесіди, щодо ведення здорового способу життя, підготовки до опалювального сезону.

9 жовтня 2017р. фахівцем із соціальної роботи Мезенко К.А. було проведено індивідуальну роботу з вагітними жінками, які перебувають на обліку у консультаційному пункті Піщанської ЛПЛ при жіночій консультації. З метою захисту вагітних жінок від неправомірних вчинків недбайливих начальників та більш детального інформування, на що може розраховувати вагітна на роботі і як відстоювати свої права.

Присутні активно брали участь у обговоренні актуальних питань. Особливу увагу було акцентовано на те, як поєднувати роботу та вагітність.

10 жовтня 2017 р., з метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, під керівництвом першого заступника голови Піщанської райдержадміністрації Дмитра Денисова, було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини. На засіданні комісії розглядались питання про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу квартири матері від імені її малолітньої дитини загиблого учасника АТО та про доцільність встановлення контролю за цільовим використанням аліментів

Питання детально вивченні та обговорені членами комісії. За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

10 жовтня 2017 р. фахівець із соціальної роботи Сторожук М.С. на загальних зборах жителів смт. Піщанки звітував про проведену соціальну роботу на території Піщанської селищної ради. Ознайомив присутніх із сімейними формами виховання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

11 жовтня 2017 р. відбулася робоча зустріч фахівця із соціальної роботи Жердецької С.Г. та директора Піщанської спеціальної загальноосвітньої школи інтернат Ацеховською О.В., під час якої обговорено питання запровадження наставництва на території Піщанського р-ну.

Піщанський РЦ СССДМ