Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у держаному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів та учасників антитерористичної операції санаторно-курортними путівками, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 року № 200 (із змінами) згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості в міру надходження путівок забезпечують осіб безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів:

1. учасників бойових дій - щороку строком на 18-21 день;
  2. інвалідів війни - позачергово щороку строком на 18-21 день;

У разі коли особа має право на забезпечення путівкою за кількома законами, їй надається право вибору в забезпеченні путівкою за одним із них.

Для одержання путівки особи повинні перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання, а такі, що переселилися з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції, - за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції.

Ще->

Санаторно-курортні заклади