Минулого тижня Верховна Рада дала старт медичній реформі. Ухваливши законопроект 6327, Парламент уможливив початок змін уже на початку 2018 року. Проте ми і досі зустрічаємо багато неправдивої інформації про те, що чекає лікарів та пацієнтів із впровадженням медичної реформи.

- Петре Петровичу, деякі видання розповсюджують інформацію про те, що медицина стане платною і дуже дорогою. Що Ви можете про це сказати?

- Саме зараз безкоштовної медицини в Україні не існує. За результатами опитування 90 % ліків українці купують за власний кошт. За даними досліджень, кожен другий пацієнт відмовляється від лікування або відкладає його через брак грошей. Тому неправильно казати, що медицина стане платною і дуже дорогою для громадян внаслідок реформи.

Ще->