День 17 жовтня - це день, коли світ може активно привернути увагу до тягот осіб, що живуть у злиднях, коли вони можуть привселюдно заявити про свої проблеми, і коли можна визнати, що незаможним належить головна роль у справі боротьби з убогістю.

17 жовтня 2017 р. фахівцем із соціальної роботи Піщанського РЦСССДМ на базі Болганської сільської ради проведено захід до Міжнародного дня боротьби з бідністю.

На захід були запрошені сім'ї, що перебувають в складних життєвих обставинах. На початку зустрічі переглянуто відео «Наша родина», фахівцем із соціальної роботи центру надано інформацію щодо специфіки роботи закладу.

З темою «Ми завжди готові допомогти» виступили соціальні працівники з районного управління праці та соціального захисту населення, служби у справах дітей райдержадміністрації.

Активну участь в обговоренні питань взяли працівники місцевої сільської ради, загальноосвітньої школи, лікарської амбулаторії, сільського будинку культури.

На завершення заходу, що пройшов в теплій конструктивній обстановці присутнім сім'ям вручено сувеніри.

18 жовтня 2017 р. працівниками Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у співпраці з Піщанським районним центром зайнятості проведено захід з особами, які перебувають на обліку в Районному центрі зайнятості на тему: «Ми за здоровий спосіб життя» з метою привернути увагу до проблем здоров'я, показати залежність здоров'я від способу життя людини.

Здоровий спосіб життя допоможе позбутися поганих звичок, знайти гармонію в житті, продовжити молодість і попередити захворювання.

Директор РЦ СССДМ