21 жовтня 2017 року в спортивному залі Піщанського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія » відбувся відкритий Обласний шашковий турнір пам’яті Василя Івановича Ляшка за участю команд м.Вінниця, Піщанського, Крижопільського та Томашпільського районів Вінницької області.

Організаторами даного турніру виступили Піщанська районна державна адміністрація, Піщанська районна рада та Піщанська селищна рада.

Перед змаганням представники команд, спортсмени, організатори та гості спільно з дружиною Любов Іванівною Ляшко відвідали Піщанську спецшколу-інтернат, в якій все життя працював Василь Іванович. Під час екскурсії школою присутні почули захоплюючу розповідь про досягнення Василя Івановича та його вихованців. Після відвідання закладу організатори та представники команд, відвідали кладовище та поклали квіти на могилу.

На урочистому відкритті виступили перший заступник голови Піщанської районної державної адміністрації Денисов Д.Д., заступник голови районної ради Міщенко В.В., голова Піщанської селищної ради Гройсман П.Г., директор Піщанської спецшколи-інтернат Ацеховська О.В., які добрими словами згадали вчителя та тренера Василя Івановича Ляшка, побажали всім учасникам хорошої гри і гідних результатів. Також своїми виступами вшанували пам'ять вчителя учні та вихованці Піщанської спецшколи-інтернат: Близнюк Анастасія, Корчова Ольга, Топчата Юлія, Козак Надія, Дарчі Вікторія, Жердєв Євген, Балог Тібор, Ратушняк Дмитро, Охота Руслан та солістки народного ВІА «Лаври» (керівник Ущаповський Ф.І.) лауреат міжнародних фестивалів–конкурсів Ілона Іванішина та Анастасія Гандзій.

Турнір пройшов на високому організаційному рівні, в цікавій напруженій боротьбі. Перше місце зайняв – Пікіняр Василь (МС) (м.Вінниця), друге місце – Луценко Віталій (КМС) (м.Вінниця), третє місце – Павловський Володимир (с.Комаргород, Томашпільський район). Почесне четверте місце виборов наш земляк Анатолій Захарчук (смт.Піщанка), серед жінок кращою стала – Людмила Потапова (смт.Піщанка), серед дітей – Іван Дробінчук (Піщанська спецшкола-інтернат), серед ветеранів – Пантелеймон Грінченко (смт.Рудниця).

В командному заліку результати наступні:

• І місце – м.Вінниця
  • ІІ місце – Томашпільський район
  • ІІІ місце – Піщанський район

А завершились змагання підведенням підсумків, на яких було вручено грошові винагороди, пам’ятні подарунки, грамоти та спортивні кубки з дипломами за зайняті 1-3 командні місця і за волю до перемоги.

Допомогу в організації та проведенні турніру радо надали депутат Вінницької обласної ради Крижанівський Олександр Іванович, голова СВКП «Піщанський» Сауляк Сергій Микитович, директор Піщанської спецшколи-інтернат Ацеховська Олена Вікторівна, директор Піщанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Ворник Валентина Кирилівна, директор КП «Піщанське архбюро» Стадник Анатолій Калинович, головний лікар Піщанської ЛПЛ Березюк Людмила Іванівна, голова районної шахової федерації Майківець Олег Станіславович та голова районної шашкової федерації Карауш Анатолій Федорович.

Д. Андронатій головний спеціаліст сектору сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації