Безпека та здоров’я, комфортні умови для навчання учнів та роботи педагогів – один із пріоритетних напрямків діяльності районної влади. Турбуючись про дітей, влада піклується про майбутнє нашої держави. З метою покращення матеріально-технічної бази освітні заклади приймають активну участь у підготовці проектів розвитку. Нині такі проекти реалізуються в Городищенській, Рудницькій, Піщанській загальноосвітніх школах.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 р. №463-р передбачено придбання меблів, парт,стільців , компютерної техніки для шкіл району в сумі 226000 грн. На сьогодні придбано 240 стільців на 88000 грн. для актової зали Піщанського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» . Зараз проходить етап монтажу секцій , незабаром учні та вчителі отримають можливість проводити заходи освітнього процесу в нових покращених умовах .

Для Піщанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ліцей» придбано три стінки для кабінетів фізики, екології, іноземної мови та один навчальний кабінет - всього на загальну суму 31347 гривень. Забезпеченість новим обладнанням дасть можливість для реалізації основної мети - створення належних умов навчання, здобуття повноцінної освіти на рівні Державних стандартів. На черзі – придбання комп’ютерної техніки для шкіл району.

Також виділено кошти в сумі 69000 грн. на придбання паливного котла для ЗОШ І-ІІ ст. с. Городище . З встановленням даного теплогенератора покращились умови та відповідний температурний режим в школі та дитячому садочку.

За підсумками Чотирнадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад виграно проект «Впровадження енергозберігаючих технологій у ЗОШ І – ІІ ст. с. Рудницьке». Завдяки перемозі в конкурсі та спонсорській допомозі ТОВ «Зернятко – Південь», ПАТ «ПлазмаТЕК», ФП «Каїта В.П.» в загальноосвітній школі І – ІІ ст. с. Рудницьке замінено 18 вікон на металопластикові на загальну суму 91000 грн.

На даний час продовжуються роботи по заміні ще 24 вікон – за кошти: обласного бюджету -75184 грн. та бюджету Рудницької сільської ради – 65000 грн. На фінішній прямій і реалізація проекту профінансованого з державного фонду регіонального розвитку – «Технічне переоснащення котельні з заміною котлів на сучасні енергоефективні в Піщанському НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія». В результаті реалізації даного проекту передбачається покращення умов для навчання дітей та роботи працівників школи, підтримання сталого температурного режиму, значна економія бюджетних коштів на використання енергоносіїв.

Завдяки спільним зусиллям народного депутата України Македона Ю.М., очільника району Десятника П.П., спонсорській допомозі керівників сільськогосподарських підприємств та коштів місцевих бюджетів реалізуються проекти та освоюються фінансові ресурси для створення комфортних умов навчання і виховання учнів шкіл.

Відділ економічного розвитку і торгівлі РДА