02 грудня 2017 року у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад» та Київської міської державної адміністрації відбудеться Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest». Особливістю конкурсу є те, що молоді українці демонструватимуть звичаї своєї місцевості. Конкурс відбудеться під девізом: «Творчість заради майбутнього».

Конкурс відбудеться під девізом: «Творчість заради майбутнього!» та має на меті показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії. Його особливістю є те, що демонструватимуть звичаї своєї місцевості молоді українці, а конкурсні дисципліни не обмежуватимуться однією категорією. Окремою номінацією Конкурсу стане - «Перлина громади» (особливий твір, який розкриває самобутність культури регіону України).

Зважаючи на вищесказане, пропонуємо Вам долучитися до участі у зазначеному Конкурсі.

Контакти оргкомітету:

044-586-40-11, 067-520-11-35 Анастасія