Шановні жителі Піщанщини!

На виконання Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного та соціального розвитку України» відділом економічного розвитку і торгівлі Піщанської РДА спільно з іншими структурними підрозділами райдержадміністрації, територіальними органами міністерств, установами і організаціями району та виконкомами сільських, селищних рад, об»єднаною територіальною громадою розпочата розробка проекту Програми економічного і соціального розвитку нашого району на 2018 рік (далі – Програма).

Програма економічного і соціального розвитку Піщанського району - документ, що визначає цілі та пріоритети соціально-економічного розвитку району на наступний рік, формуючий комплексну систему заходів, спрямованих на вирішення районних проблем, розв’язання яких потребує координації спільних дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, громадськості.

Заходи, що будуть передбачені Програмою, фінансуватимуться за рахунок коштів підприємств, місцевих бюджетів, інвесторів, а також коштів державного бюджету, які спрямовуються на реалізацію заходів державних цільових програм.

Просимо громадськість долучитися до розробки проекту Програми!

Для врахування Вашої думки просимо надсилати свої пропозиції до заходів з реалізації Програми до 20.11.2017 року відділу економічного розвитку і торгівлі Піщанської РДА у друкованому вигляді за адресою: вул. Центральна, 36, смт. Піщанка, Вінницька обл., 24700, тел. 2-12-85 .

Відділ економічного розвитку і торгівлі Піщанської РДА