Для життя будь якого населеного пункту важливі три фактори – наявність робочих місць, розвинена інфраструктура та місця для відпочинку. Ще одне місце для розваг дітей та відпочинку облаштовується в смт.Піщанка поблизу районного будинку культури. Тут розміщується дитячий ігровий майданчик: каруселі і гойдалки, гірки, лавочки та інше. Все для цікавого, веселого відпочинку та для фізичного розвитку дитини.

Цей проект реалізовується за кошти субвенції виділеної відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року №463-р. Загальна вартість проекту складає 120 тис. грн.

Народний депутат України Ю.Македон, голова районної державної адміністрації П. Десятник, за сприяння яких було виділено субвенцію, оглянули результати проведеної роботи по встановленню майданчика та обговорили план проведення подальших робіт, встановлення огорожі та вхідної арки, безпечного відокремлення споруд та ліній електромережі.

Дитячий майданчик розташований серед дерев та кущів парку, які створюють тінь та приємну прохолоду у центрі селища, тут всі бажаючі діти району матимуть можливість для комунікації з однолітками та дозвілля.

Відділ економічного розвитку і торгівлі РДА