Про підсумки минулого тижня та плани на наступний обговорено на апаратній нараді при голові райдержадміністрації

06 жовтня 2017 року під керівництвом голови райдержадміністрації П. Десятника відбулась апаратна нарада за участю голови районної ради Д. Чвалюка, першого заступника голови райдержадміністрації Д. Денисова, заступника голови райдержадміністрації М. Ковтюка, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ, організацій.

Керівник району озвучив ряд актуальних питань життєдіяльності району. Зокрема, звернув увагу на вчасне використання державних коштів для покращення соціально – економічного розвитку населених пунктів та матеріально – технічної бази освітніх та культурних закладів.

Також на нараді висвітлено питання щодо реформи в галузі медицини та освіти; стан опалювальної системи в навчальних та дошкільних закладах району та початок опалювального сезону в закладах соціальної сфери.

За підсумками наради надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району, звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.