07 листопада 2017 р. при виконкомі Грабарівської сільської ради відбулося засідання опікунської ради за участю працівників Піщанського районного центру соціальних служб для сім'ї , дітей та молоді.

В ході засідання розглянуто питання, щодо сімей, в яких проживають діти (особи) з інвалідністю та стан виконання батьківських обов'язків у багатодітній сім'ї . Обговорено побутові проблеми сімей, питання догляду за дітьми, їх медичного огляду.

Відмічено, що тільки постійна співпраця центру та інших служб з сільськими радами, забезпечення системної роботи опікунської ради при виконкомі сільської ради дає позитивний результат роботи із сім'ями, які потрапили в складні життєві обставини. Адже спільним завданням є забезпечення та вирішення їх соціальних проблем, прав і свобод, задоволення потреб членів сімей.

За результатами проведеної опікунської ради прийнято відповідні рішення.

Директор центру Людмила ТОКАРЧУК