З метою залучення молоді до процесів законотворення, подальшого розвитку парламентаризму та місцевого самоврядування, морального і матеріального заохочення її кращих представників за досягнення значних результатів у вирішенні соціальних і правових питань, Верховна Рада України щорічно нагороджує Премією за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування осіб, які активно сприяли процесам державотворення, розвитку парламентаризму та місцевого самоврядування, досягли значних результатів у вирішенні соціальних і правових питань.

Премія присуджується особам - громадянам України віком до 35 років, молодіжним та, як виняток, дитячим громадським організаціям.

Відомості про досягнення особи або молодіжної громадської організації, які заслуговують на відзначення Премієюподаються в Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації (21100, м. Вінниця, вул. Соборна, 89) не пізніше 1 червня 2016 року.

Контактна особа: Шимкова І.В., тел. (0432) 56-20-24