З метою надання соціальних послуг демобілізованим учасникам бойових дій антитерористичної операції та членами їх родин працівниками Піщанського районного центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді здійснено виїзд до Грабарівської територіальної громади.

На території села проживає 7 учасників АТО, більшість з них мають родини, в яких виховуються неповнолітні діти.

Під час проведення заходу було надано інформаційні консультації щодо прав та пільг, які належать учасникам бойових дій. Працівники Піщанського РЦСССДМ мали нагоду не лише поспілкуватися з кожним демобілізованим військовим, а й з'ясувати потреби та проблеми, що виникають в повсякденному житті. Усі питання обговорені із суб’єктами соціальної роботи та прийняті до виконання.

Робота з демобілізованими військовими триває. Даній категорії населення рекомендовано в разі необхідності звертатися за соціальною допомогою в Піщанський РЦСССДМ.

Директор центру Людмила ТОКАРЧУК