Піщанське бюро правової допомоги інформує про початок конкурсу есе на тему: «Я маю право». До участі запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Піщанського району.

Об’єм есе не повинен перевищувати 2 сторінок формату А4 ((Times New Roman 1,5 інтервал, 14 кегль). На початку зазначається прізвище, ім’я, по батькові, клас, назва навчального закладу.

Автори есе можуть направляти їх на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або особисто принести до Піщанського бюро правової допомоги, що розташоване за адресою: смт Піщанка, вул. Центральна, 91, каб. 5.

Конкурс проводиться у три етапи:

• І етап – збір робіт – до 28 листопада 2017 року
  • ІІ етап – відбірковий, проведення голосування – 29 листопада – 10 грудня 2017 року
  • ІІІ етап – оголошення результатів, нагородження переможців – 12-13 грудня 2017 року

Всі твори будуть опубліковуватися (https://www.facebook.com/groups/933312480165952/?source=create_flow).

З метою забезпечення прозорості та відкритості кращий твір буде обрано шляхом голосування через мережу Інтернет, щоб якомога більше людей могли долучитися до голосування.

Всі учасники конкурсу отримають сертифікати про участь у конкурсі, а три переможці – дипломи та подарунки. Найкращі есе будуть сформовані у спеціальний збірник, примірники якого будуть розповсюджені серед бібліотек навчальних закладів Піщанського району.

Даний захід здійснюється у рамках реалізації Всеукраїнського просвітницького проекту «Я маю право» та з нагоди Всеукраїнського тижня права.

Довідку можна отримати: за адресою: смт Піщанка, вул. Центральна, 91, каб. 5, або зателефонувавши за номером: (04349) 2-11-30, або надіславши листа на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..