08 листопада 2017 року фахівцем із соціальної роботи Піщанського РЦСССДМ разом з провідним спеціалістом служби у справах дітей райдержадміністрації здійснено виїзд до Дмитрашківської громади, з метою обстеження умов проживання, забезпечення соціального захисту дітей та запобігання дитячої бездоглядності.

В ході роботи було відвідано сім′ї, що перебувають в складних життєвих обставинах та обговорено соціально побутові потреби.

З батьками проведено бесіди щодо належного виховання дітей та надано поради стосовно покращення умов проживання. Також соціальною роботою були охоплені сім′ї в яких, виховуються неповнолітні, які відбувають покарання без позбавлення волі, проведено профілактичну бесіду з метою недопущення вчинення повторного правопорушення, вивчено потреби учасників АТО та членів їх сімей.

10 листопада 2017 р. працівниками Піщанського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді проведено інформаційний захід із учасниками АТО та членами їх сімей.

Під час заходу працівники Піщанського РЦСССДМ ознайомили присутніх із постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017року № 432 «Про затвердження порядку організації соціальної та професійної адаптації» та надали інформацію про стан забезпечення учасників АТО твердим паливом.

Запрошенні військовослужовці проявили себе активно. На їх поставлені питання вичерпні відповіді надали заступник начальника відділу надання соціальних послуг Піщанського РЦЗ Шуригіна У.Ю та начальник Піщанського бюро правової допомоги Шубенко Т.П.

Після завершення заходу фахівець із соціальної роботи Сторожук М.С. звернувся із учасником АТО до УПСЗН Піщанської РДА з метою оформлення необхідних документів для отримання соціальних пільг.

10 листопада 2017 року директор Піщанського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді спільно із начальником служби у справах дітей Піщанської РДА та представниками поліції провели соціально-профілактичну роботу на території Чорноминської громади.

Було здійсненно вибіркове обстеження 4-х сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, де виховується 16 діте,. В ході здійснення соціальної роботи із батьками перевірено умови їхньої життєдіяльності, надано консультацій щодо виховання дітей, інформування батьків з питань формування усвідомленого батьківства, попередження насильства в сім’ї, ведення здорового способу життя та поліпшення взаємин з оточуючим соціальним середовищем.