14 листопада 2017 р. у селищі Піщанка пройшла акція, спрямована на попередження сексуального насильства та сексуальної експлуатації над дітьми. Акція була організована Піщанським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та службою у справах дітей Піщанської РДА.

Основна мета акції - привернути увагу громадськості до цієї проблеми, надати вичерпну інформацію, які види насилля існують, як потрібно діяти у разі виявлення таких фактів.

Статистичні дані по Україні свідчать, що сексуальне насильство над дітьми дітьми є досить актуальним питанням сьогодення.

Захист дітей від насильства сексуального характеру, насамперед, потребує уваги з боку батьків і близьких людей дитини. Не варто відразу ж спростовувати скарги своєї дитини, якщо такі є, - забороняти малюкові висловлюватися і звинувачувати його у брехні. Завжди знаходите час поговорити зі своїм чадом, налагодьте довірчі відносини і намагайтеся не втратити цієї довіри з боку дитини. Крім цього навчіть розпізнавати небезпеку, спілкуватися з незнайомими людьми і завжди розповідати Вам про неприємності в будь-яких дивних ситуаціях!

Отже, любов, довіра, увага, розуміння, ніжність, батьківська турбота – це і є найкращий захист дітей від насильства.