16 листопада 2017 року в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників сільського господарства.

  Вітали присутніх голова районної ради Д. Чвалюк, заступник голови райдержадміністрації М. Ковтюк, заступник начальника, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації А. Підгурський, начальник Піщанського відділення Могилів – Подільської об’єднаної державної інспекції Н. Босовська.

  Музичні вітання дарували солісти районного будинку культури та вихованці дитячої музичної школи.

  17 листопада 2017 року делегація району взяла участь в урочистостях м.Вінниці, в приміщенні Вінницької обласної філармонії

  Почесними Грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради відзначено кращих працівників сільськогосподарського виробництва району: Карауш Анжела Василівна оператор машинного доїння сільськогосподарського виробничого кооперативу «Прогрес» с.Студена; Лойшин Олег Іванович - головни агроном приватного сільськогосподарського підприємства «Промінь» с.Трибусівка.

  В Номінації «Краще підприємство по виробництву ягідних культур» - приватне сільськогосподарське підприємство «Промінь» с. Трибусівка.

  Велика вдячність керівникам сільськогосподарських підприємств різних форм власності за участь в презентації району на обласному рівні. А саме: ПСП «Промінь» с.Трибусівка, СВКП «Колос» с.Болган, ПрАТ «Сад України» с.Дмитрашківка, ФОП Тимчак Л.І., ФОП Грабарівський М.С., ПП «Дари Велеса» с.Болган, ДП «Піщанський сирзавод».

  За вагомий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва району, найкращі досягнення в галузях рослинництва та тваринництва, нарощення валового виробництва продукції, широке впровадження індустріальних технологій та з нагоди Дня працівників сільського господарства нагородили грамотами районної державної адміністрації та районної ради трудові колективи: перше місце – ПСП «Промінь» с.Трибусівка – директор Тимчак Ігор Анатолійович; друге місце – СВК «Прогрес» с.Студена – голова правління Кучер Олександр Григорович; третє місце – ПрАТ «Сад України» с.Дмитрашківка – директор Колісник Володимир Климович.

  За вагомий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва району, впровадження кращої практики передового досвіду, досягнення найкращих показників визнати кращими і нагородити малі та фермерські господарства грамотами райдержадміністрації та районної ради: перше місце – СФГ «Світоч» с.Студена – голова Васалатій Вадим Миколайович; друге місце – ФГ «Благо СМС» смт.Піщанка - голова Сауляк Світлана Миколаївна; третє місце – ФГ «Яворівське» с.Яворівка – голова Свідрук Олександр Васильович.

  Нагороджено грамотами райдержадміністрації та районної ради кращих працівників галузі сільського господарства: ПСП «Промінь» с.Трибусівка: Гайдей Юрій Васильович- тракторист, Вакар Євген Миколайович - робітник в рослинництві, Кучерук Валентина Миколаївна - робітник в рослинництві, Резнік Аліна Валеріївна - робітник в рослинництві, Брижатий Станіслав Володимирович - робітник в рослинництві, Дашко Андрій Іванович - пташник, Савосін Сергій Володимирович - пташник, Савосіна Оксана Миколаївна – пташниця, Бабалунга Ольга Володимирівна - робітник в рослинництві, Кожухар Дмитро Леонідович - тракторист, Огородник Олег Олександрович – тракторист, Притула Микола Миколайович - тракторист, Бондар Віктор Аксентійович - водій, Ногаль Анатолій Леонтійович - водій, Фартушний Юрій Миколайович - водій, Турчинський Роман Володимирович - робітник току, Брайлян Василь Володимирович -головний енергетик, Лойшин Олег Іванович - головний агроном, Стефанішина Віра Михайлівна - бригадир рільничої бригади, Грабарівський Віктор Миколайович - бригадир автотракторного парку.

  СВК «Прогрес» с.Студена: Вибрановський Станіслав Іванович тракторист–машиніст, Кражнюк Петро Григорович тракторист–машиніст, Колісник Григорій Дмитрович тракторист – машиніст, Васалатій Олександр Сергійович – водій, Фрунза Наталя Анатоліївна - оператор машинного доїння, Вибрановська Оксана Анатоліївна-телятниця, Стременюк Віталіна Петрівна- свинарка, Мазур Володимир Павлович- оператор зерноочисних машин, Кравець Валентина Михайлівна - робітниця току, Нігруца Оксана Миколаївна - робітниця току, Горділа Оксана Яківна - завідуюча молочним блоком, Моренко Єфросинія Прокопівна-обліковець-заправник автопарку, Хом’як Анатолій Петрович-головний зоотехнік, Чернюк Володимир Пантелейович - заступник голови кооперативу.

  ПрАТ «Сад України» с.Дмитрашківка: Кройтор Олександр Миколайович- водій, Джосан Іван Миколайович- водій, Багрій Василь Іванович- тракторист, Багрій Любов Степанівна- робоча садової бригади №1, Кордонський Михайло Миколайович- тракторист,Тодер Микола Петрович- тракторист, Жук Віктор Іванович-тракторист, Тимощук Тетяна Дмитрівна - бригадир садової бригади №1,Чуприна Олена Іванівна- робоча садової бригади №2, Лисаківська Людмила Дмитрівна- заступник головного бухгалтера, Ільніцька Світлана Михайлівна- комірник.

  ТОВ ТД «Фінпром» с.Дмитрашківка: Житкевич Ярослав Васильович- агроном, Марківський Леонід Йосипович-обліковець, Багрій Василь Іванович- тракторист-машиніст, Рішко Людмила Іванівна-підсобний робітник, Каплін Анатолій Вікторович-водій.

  ТОВ «Зернятко-Південь» с.Чорномин: Дідур Ігор Володимирович - головний агроном, Вахновський В’ячеслав Анатолійович –механізатор.

  СВКП «Колос» с.Болган: Бабалунга Василь Степанович- комбайнер, Дерганов Володимир Сергійович- головний інженер, Бабин Василь Миколайович -машиніст току, Бабин Олександр Миколайович- тракторист, Савіцький Юрій Миколайович – тракторист, Малюта Віктор Михайлович -головний агроном.

  СВКП «Піщанський» смт.Піщанка: Дідур Володимир Миколайович- бригадир МТП, Гуйван Микола Васильович- тракторист, Тимощук Микола Васильович- водій, Рейвач Михайло Пилипович - оператор ЗАВу, Таулевич Максим Миколайович- тракторист, Муштяца Вадим Вікторович - тракторист.

  СФГ «ВИД» с.Кукули: Дашковецький Віктор Володимирович-тракторист, Гонорівський Віктор Вікторович –тракторист, Крижанівська Віра Іванівна- комірник, Крижанівська Олеся Федорівна-обліковець, Банул Сергій Олегович –агроном, Слободянюк Валерій Іванович –водій.

  ПП «Колос-Лан» с.Болган: Шеремет Віталій Михайлович –механізатор, Банул Юрій Петровиіч -заступник директора, Тиндюк Ірина Михайлівна –бухгалтер, Бабич Валентина Миколаївна –свинарка

  ФГ «Яворівське» с.Яворівка: Слободянюк Юрій Васильович -тракторист-комбайнер, Слободянюк Володимир Олександрович -тракторист-комбайнер

  ФГ «Світоч» с.Студена: Гандзій Василь Степанович- інженер-механік, Шевчук Валентина Миколаївна –бухгалтер, Рибонька Олександр Іванович –комбайнер, Сауляк Сергій Олександрович- механізатор, Сауляк Андрій Григорович –механізатор, Зуєв Володимир Васильович -механізатор, Півторак Руслан Володимирович -механізатор, Павлюк Катерина Іванівна –робітник, Михайловська Раїса Володимирівна-завідуюча СТФ.

  ФГ «Благо СМС» смт.Піщанка: Сауляк Григорій Микитович -завідуючий виробництвом, Коліжук Олександр Борисович –тракторист, Задорожний Олександр Олександрович-тракторист, Гуйван Сергій Миколайович –тракторист, Гуйван Антоніна Олександрівна -завідуюча МТФ, Тернавська Ірина Олександрівна -оператор машинного доїння, Осецький Олег Анатолійович -тваринник

  ТОВ «Еліт-агро» с.Болган: Драгомаз Олександр Михайлович -тракторист, Антонюк Віталій Петрович –тракторист, Киртока Віктор Іванович-тракторист, Заболотниий Юрій Іванович –слюсар, Малюта Михайло Володимирович - заступник директора.

  ФГ «СК Лідер» с.Студена: Сухина Оксана Григорівна - головний бухгалтер

  ТОВ «Чарівна Нива»с.Грабарівка: Білінський Микола Анатолійович-механізатор.