21 листопада в Україні відзначається День Гідності і Свободи. Це свято було встановлено Указом Президента України Петра Порошенка 13 листопада 2014 року. День Гідності та Свободи – історично важливий та пам’ятний для українців день. Адже саме у цей день чотири роки назад на Майдані з’явилися перші намети, що дали початок великій боротьбі свідомого українства проти тогочасного режиму. Українці на весь світ заявили про своє прагнення жити у вільній, незалежній, демократично розвиненій європейській державі.

В цей день в населених пунктах району відбулися урочисті збори, мітинги – реквієми. Зокрема, в смт Піщанка, біля пам’ятного знаку Небесній сотні, учасники антитерористичної операції, керівники району, селища, представники районних організацій, громадськість вшанували пам’ять Героїв, які виборювали свободу України і віддали свої життя за краще майбутнє рідного народу.

Учасники заходу поклали вінки, квіти і лампадки до пам’ятного знаку, вшанували хвилиною мовчання пам'ять Героїв Небесної Сотні та загиблих на Сході України.

Зі святом присутніх привітали голова селища Піщанка П. Гройсман, перший заступник голови райдержадміністрації Д. Денисов, голова районної ради Д. Чвалюк.