21 листопада 2017 року працівниками Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Піщанським районним центром зайнятості проведено захід з молоддю на тему: «Ведення здорового способу життя». Мета заходу: формування здорового способу життя в серед молоді.

Сьогодні проблема загрози здоров'ю розглядається світовою спільнотою як одна із загроз планетарного масштабу.

Світова наука передбачає цілісний погляд на здоров'я, як на феномен, що інтегрує принаймні чотири сфери здоров'я: фізичну, психічну (розумову), соціальну (суспільну) та духовну. Усі ці складові невід'ємні одна від одної, тісно взаємопов'язані, діють одночасно, а їх інтегрований вплив визначає стан здоров'я людини. Тому ціннісне відношення до здоров'я і здорового способу життя розглядається як цільовий і змістовний компонент життєдіяльного процесу.

Під час проведення заходу працівники центру ознайомили присутніх з правилами здорового способу життя. Також було надано поради, щодо визначення оптимальних способів відмови від шкідливих звичок. Учасники переглянули підготовлений фахівцями відеоматеріал, отримали вичерпні відповіді по даній темі.

Складові здорового способу життя містять різноманітні елементи, що стосуються усіх сфер здоров`я — фізичної, психічної, соціальної і духовної. Найважливіші з них - харчування, побут, умови праці, рухова активність.

Для усвідомлення здорового способу життя важливо інформованість і можливість доступу до спеціальних профілактичних процедур, що мають уповільнювати природний процес старіння, наявність належних екологічних умов, інших складових здорового способу життя, що стосуються переважно не тільки фізичного і психічного, а також соціального і духовного здоров’я. Адже здоров'я нації - суттєвий показник суспільного та економічного розвитку держави. Здоров'я дітей - її майбутнє.