В райдержадміністрації відбулася нарада Центру допомоги учасникам АТО з нашими земляками 4-ої хвилі мобілізації. Демобілізовані, а таких 24 чоловіка, прийшли на зустріч з керівниками району.

Були присутні перший заступник голови РДА Денисов. Д.Д., заступник голови районної ради Міщенко В.В., начальник управління праці та соціального захисту населення Чопик С.В.,

т.в.о. районного військового комісара Бардіян С.Л., головний лікар Піщанської ЛПЛ Березюк Л.І., завідувач Піщанською ЛА ЗПСМ Піщанського РЦ ПМСД Замкова Г.М., завідувач сектору сім’ї, молоді і спорту райдержадміністрації Гандзій Т.О., голова районної організації «Спілка учасників АТО Піщанського району» Локотей М.В., начальник відділу взаємодії з роботодавцями районного центру зайнятості Олійник Я.М., начальник відділу Держгеокадастру в Піщанському районі Крук В.Т, члени Центру допомоги учасникам АТО, керівники окремих структурних підрозділів РДА, голови сідььких, селищних рад.

Голова РДА Десятник П.П. зауважив: «Сьогоднішній захід покликаний визначити ті проблемні питання, які постають перед учасниками АТО в повсякденному житті. Так як, ви повинні бути обізнаними із своїми законними правами й послідовно їх відстоювати».

Керівники відповідних установ, організацій та служб району поінформували присутніх про працевлаштування, навчання демобілізованих осіб учасників АТО, про пільги, якими користуються учасники бойових дій, зокрема, на безоплатні медикаменти, санаторно-курортне лікування, виділення земельних ділянок, про порядок отримання посвідчення «Учасник бойових дій» та поновлення у разі його втрати, про діяльність районної організації «Спілка учасників АТО Піщанського району» і Центру надання допомоги учасникам АТО при Піщанській РДА, куди кожен учасник АТО може звернутися за консультацією чи допомогою у вирішенні того чи іншого питання.

Також повідомлено, що діти учасників АТО мають право на безоплатне оздоровлення в таборах, відвідування спортивних секцій, пільги при вступі навчальних закладів тощо, а учасники АТО мають право на безоплатне лікування в Вінницькому обласному госпіталі ветеранів війни.

Підсумовуючи зустріч Петро Петрович сказав, що керівництво району готове до постійного діалогу з учасниками антитерористичної операції для вирішення будь-яких проблемних питань й запевнив, що законні права учасників АТО знайдуть своє вирішення.

Солісти районного будинку культури підготували свої музичні вітання, що були адресовані учасникам АТО.