21 листопада 2017 року працівниками Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено груповий захід із вагітними жінками, які перебувають на обліку у консультаційному пункті Піщанської ЛПЛ при жіночій консультації на тему: «Зупинимо насилля у сім’ї ». Метою проведення заходу є підвищення обізнаності з питань протидії насильству та формування свідомості, щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Насильство – це дія, що порушує права і свободи людини, і часто заснована на неможливості захиститись, адже це не тільки побої, в Законі України «Про попередження насильства в сім’ї» чітко вказано види насильства в сім’ї: фізичне,сексуальне, психологічне та економічне. В Україні існує страшна статистика, згідно якої, в 95% випадків жертвами насильства в сім'ї стають жінки, а в 75% - діти.

Під час заходу працівники центру ознайомили присутніх з існуючими видами насилля. Також було надано поради щодо здійснення заходів з попередження насильства в сім'ї. Учасники переглянули підготовлений фахівцями відеоматеріал та отримали вичерпні відповіді на хвилюючі питання.

Отже, кожна людина варта щастя, та має право на нього, тому потрібно запинити цю глобальну проблему разом!

Піщанський РЦСССДМ