28 листопада 2017 року в рамках реалізації соціального проекту з фінансової грамотності для багатодітних та малозабезпечених сімей проведено навчальний тренінг.

Метою проекту є підвищення коефіцієнту фінансового інтелекту в родинах, надання кваліфікаційної допомоги щодо ведення сімейного бюджету в сучасних умовах.

Заступник голови Громадської організації «Філософія Серця» Кожуховський Олександр Олександрович провів для батьків і дітей району навчання з фінансової грамотності, поділився навиками правильного планування та ведення сімейного бюджету, ознайомив родини з основними етапами системного заощадження та збереження коштів заради фінансової стабільності родини в майбутньому, розповів про навики взаємодії в команді, які необхідні при плануванні сімейного бюджету, де думка кожного члена родини буде почута.

Слід зазначити, що формат тренінгу був не тільки навчальний, а й розважальний, тому особливо сподобався дітям. Вони напрочуд швидко засвоїли поданий матеріал та ділилися своїм баченням грамотного ведення сімейного бюджету на рівні з дорослими.

По завершенню заходу учасникам заходу вручили сертифікати. Зазначимо, що захід проводився на виконання Обласної комплексної програми підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та попередження торгівлі людьми на період до 2021 року, за сприяння Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, громадської організації «Філософія Серця», сектору сім’ї, молоді та спорту Піщанської райдержадміністрації.

Сектор сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації