Вінницька громадська організація молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія» оголошує обласний конкурс «Заклад дружній до людей», який проводиться в рамках проекту «Доступність для всіх» з метою виявлення найбільш «доступного» закладу Вінниччини для осіб з інвалідністю.

У конкурсі можуть брати участь будь-які установи та заклади від приватних до державних.

Заявки на участь приймаються до 30 серпня 2016 року включно (https://goo.gl/forms/9jFjDILVSk4hyzyq1).

Представлення результатів конкурсу відбудеться у вересні 2016 року. Переможців буде відзначено спеціальним дипломом «Вінничани рекомендують».

Оцінка комплексної доступності об’єкта складається відповідно наступних критеріїв:

– оцінка доступності об’єкта для всіх категорій осіб з інвалідністю і МГН відповідно до ДБН В.2.2-17:2006 «Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення»;

– ступінь комфорту для мам з немовлятами та осіб, які переміщуються за допомогою візочків (наявність кімнати відпочинку, кімнати для пеленання та годування дитини тощо).

Контакти: моб. (066) 284 46 87 (Людмила Нецкіна).

Детальніше про конкурс «Заклад дружній до людей» можна дізнатися на офіційній веб-сторінці громадської організації «Гармонія» (http://harmonia.co.ua).

Увага! Конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування"

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з 10 червня 2016 року оголосило конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2016 році.

Тематика конкурсу:

Кабінет міністрів України відкрив ’’гарячу лінію’’для підприємців Відтак, з 11 травня 2016 року Урядовий контактний центр почав приймати дзвінки. Підприємці можуть залишити скаргу на зловживання або корупційні дії органів державної влади, скориставшись телефонним номером 0 800 503 045.

Працівники Урядового контактного центру будуть реєструвати вхідні дзвінки та направляти їх для реагування відповідним органам виконавчої влади. Про результати розгляду звернень буде доповідатися прем’єр-міністру. Саме за ініціативою Володимира Гройсмана і був створений центр спілкування та зворотного зв’язку з громадянами.

Графік роботи ’’гарячої лінії’’ для підприємців з 9.00 до 18.00. У вихідні та святкові дні, а також після 18.00 дзвінки будуть переадресовуватися на основну Урядову ’’гарячу лінію’’.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «Україна» (надалі – ТОВ «ТРК «Україна») повідомляє про свій статус офіційного та ексклюзивного на території України телевізійного транслятора футбольних матчів Чемпіонату UEFA Euro 2016 і звертає увагу на те, що ТОВ «ТРК «Україна» є єдиним правовласником в Україні, уповноваженим UEFA на публічне сповіщення футбольних матчів Чемпіонату UEFA Euro 2016.

За підтримки Мінмолодьспорту з нагоди 65-ї річниці Міжнародної організації з міграції (МОМ) та 20-річчя роботи представництв МОМ в Україні проводиться національний молодіжний відео фестиваль PLURAL UKRAINE. Який є частиною глобальної спільної ініціативи Альянсу Цивілізації ООН та МОМ «Молодіжний відео фестиваль PLURAL+».

З 20 по 25 вересня 2016 року в Китайській народній Республіці буде проведена П’ята міжнародна виставка «ЕКСПО Китай-Євразія» у м. Уручмі району Сіньцзян.

Головною темою вказаного заходу буде «Спільне обговорення, спільне будівництво, спільне користування, шовковий шлях: можливості та майбутнє».

У рамках виставки буде проводитися Форум з економічного розвитку і співробітництва Китай-Євразія, на який будуть запрошені відомі політики з різних країн та відповідальні особи міжнародних організацій для поглибленого обговорення гарячих міжнародних питань країн Євразії.

Додаток

З 26 по 29 травня 2016 року іранською компанією «TARHE SANAT NAMA AZIN» проводиться ряд міжнародних виставок під загальною назвою З 26 по 29 травня 2016 року іранською компанією «TARHE SANAT NAMA AZIN» проводиться ряд міжнародних виставок під загальною назвою «Iran – Tabriz Industry Exhibition» з метою представлення новітніх промислових технологій та налагодження безпосередніх ділових відносин між представниками бізнесу.

Відділ економічного розвитку і торгівлі Піщанської РДА

Додаток