Сьогодні, 01 грудня 2017 року, голова райдержадміністрації Петро Десятник, голова районної ради Дмитро Чвалюк, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Денисов відзначили дипломами найкращих спортсменів, переможців чемпіонату України з пауерліфтингу серед вихованців ДЮСШ України.

З 22 по 26 листопада, Західна Україна приймала спортсменів з усіх областей країни серед яких були і вихованці комунального закладу «Піщанська ДЮСШ».

В командному заліку серед спортсменів 2002 та 2003 року народження команда ДЮСШ смт Піщанки зайняла 4 місце. В особистому заліку у ваговій категорії до 46 кг 3-е місце зайняв Антон Ременяк; у ваговій категорії до 53 кг 3-е місце - Костянтин Виговський; у ваговій категорії до 59 кг, 5-е місце - Владислав Байда; у ваговій категорії до 74 кг, 2-е місце - Роман Шевчук.

За відданість професії, яка символізує силу, велич духу і мужність та вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту району вручено Подяку райдержадміністрації та районної ради тренеру з пауерліфтингу, директору КЗ «Піщанська ДЮСШ» Валерію Твердохлібу.

Завідувач сектору сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації