23 квітня 2016 року населення Піщанського району долучилось до Всеукраїнського суботника «Зробимо Україну чистою разом!». Головною метою є не тільки глобальне прибирання, а й збільшення відповідальності українців за навколишнє середовище, а також виховання молоді в дусі любові та дбайливого ставлення до природи.

Під час акції усі зусилля виконавчої влади та місцевого самоврядування спрямовані на виконання робіт з санітарної очистки населених пунктів, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, висаджуванню дерев, кущів та квітів. Впорядкування кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів. Вирубці порослі, прибиранню від сміття парків, скверів, придорожніх смуг.

Станом на 25.04.2015 року в рамках акції з благоустрою виконаний такий обсяг робіт: посаджено дерев та кущів – 3410 шт.; упорядковано територій парків, скверів – 16,8 га; упорядковано меморіалів та пам’ятників – 32 од.; упорядковано кладовищ – 32 од.; упорядковано контейнерних майданчиків для сміття – 5 од.; упорядковано дитячих майданчиків - 13 од.; очищено від сміття берегів річок та водойм – 7,2 км; упорядковано сміттєзвалищ –14 шт. ; ліквідовано стихійних сміттєзвалищ – 83 шт.; вивезено сміття – 97,4 куб.м.;

В заходах по благоустрою території населених пунктів району взяло участь 2406 чол.