З метою ознайомлення учнів з загальними правами дітей, Піщанським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із службою у справах дітей Піщанської райдержадміністрації за участю учнів Піщанського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ліцей» проведено захід на тему: «Кожна дитина має право».

Дитинство – період життя людини, коли формуються найважливіші функції організму, активно здійснюється засвоєння моральних норм, знань і цінностей, що дозволяє малюку почуватися повноцінним членом суспільства.

Народившись, дитина отримує право на громадянство, має право жити і виховуватися у сім’ї, знати своїх батьків, отримувати від них захист своїх прав і законних інтересів. Всі діти, народжені у шлюбі або поза шлюбом, повинні користуватися однаковим соціальним захистом.

Захід відбувся у формі веселої гри «Лабіринт», по правилам якої, школяру необхідно було подолати лабіринт, який сформований з графічних фігур відповідаючи на запитання. Діти з радістю приймали участь у конкурсі, активно відповідали на поставленні запитання, переглянули відеоматеріал та отримали роздатковий матеріал з даної тематики.

Отже, усі дії щодо дитини мають виконуватися в інтересах дитини. Якщо рідні, або ті, хто несуть відповідальність за дитину, недбало виконують свої обов’язки, тоді держава має забезпечити дитині належний догляд і піклування.

Піщанський РЦСССДМ