22 грудня відбулось засідання чергової 23 сесії районної ради 7 скликання, до порядку денного якої було внесено 28 питань. Серед основних – затвердження Програми економічного і соціального розвитку Піщанського району на 2018 рік.

Під час свого виступу начальник відділу економічного розвитку і торгівлі РДА Н.Аязбекова інформувала депутатський корпус щодо основної мети Програми, а саме підвищення якості життя та добробуту населення та комплексний економічний і соціальний розвиток району, який буде здійснюватись через реалізацію пріоритетів у визначених цілях.

Серед них: зміцнення обороноздатності та правопорядку, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та організація ліквідації їх наслідків; зростання конкурентоспроможності економіки; розвиток соціально-гуманітарної сфери; забезпечення екологічної безпеки та охорони праці, а також розвиток громадянського суспільства. Акцентовано увагу на важливості розвитку промисловості та аграрного сектору, який неможливий без реалізації комплексних проектів з енергозбереження, що в свою чергу дасть змогу значно зменшити питомі витрати енергії.

Передбачено також заходи в напрямку розвитку освіти та медицини. Це і покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів, реконструкція систем опалення в закладах освіти. У сфері охорони здоров’я передбачається поліпшення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я, а саме: будівництво, реконструкція та капітальний ремонт лікарняних закладів району.

Приділено належну увагу і таким сферам, як: соціальна підтримка учасників, загиблих в АТО та їх сімей; соціальний захист окремих категорій громадян та дітей; підтримка сім’ї; культура та розвиток фізичної культури і спорту.

В ході презентації Н.Аязбекова зупинилась також на забезпеченні екологічної безпеки та охорони праці, яка передбачає проведення реконструкції очисних споруд каналізації в смт.Піщанка ;впровадження системи роздільного збирання твердих побутових відходів та реалізація проекту з будівництва сміттєсортувальної лінії .

Запропонований проект рішення про Програму економічного і соціального розвитку Піщанського району на 2018 рік схвалено депутатами районної ради.

Відділ економічного розвитку і торгівлі РДА