За традицією до Дня Святого Миколая, новорічних і різдвяних свят 19-20 грудня 2017року у районному будинку культури, проведено святковий захід для дітей пільгових категорій а саме: дітей учасників АТО, дітей з обмеженими фізичними можливостями та дітей позбавлених батьківського піклування. Зі словами вітань та з щирими побажаннями до присутніх звернулися перший заступник голови районної державної адміністрації Дмитро Денисов та заступник голови районної ради Володимир Міщенко.

Святий Миколай дуже шанований українцями, наш найперший святий. Його образи були в кожній хаті. Перші згадки про святого в Україні з’являються значно раніше – разом зі з’явою християнства. Ще давні церковні записи засвідчують цей факт: “Напередодні Святого Ніколауса матері тримають напоготові подарунки та різки для своїх дітей” (1555 р.). Так само найдавнішою українською іконою Святого Миколая вважається ікона початку 14 століття.

Тому відповідно до традицій з відзначення Дня святого Миколая, для дітлахів проведено святкову розважальну програму на якій присутні, мали змогу завітати в хатинку до святого Микола, особисто поспілкуватися з ним, зробити фото на пам'ять та отримати від нього подарунки і солодощі, залишити свої побажання і мрії які він обов’язково виконає. Також на урочистому святі діяли розважальні «зупинки» під назвою - Мультики – Пультики, Танці – Зігріванці та Святкова майстерня, які провели працівники районного будинку культури (директор Бондар О.М.), районного будинку школярів та юнацтва (директор Сеник К.М.), служби у справах дітей райдержадміністорації (начальник Кочерган Ю.І.), районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Редько Т.А.), сектору сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (завідувач Андронатій Д.А.). Діти приймали активну участь в конкурсах та відповідно отримували сувеніри та призи від організаторів заходу.