Конкурс майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості»

Відповідно наказу по відділу культури і туризму Піщанської РДА від 12.02.2016 року № 9(О) «Про проведення районного конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» 20 квітня в Піщанській дитячій музичній школі ім.. П. Муравського відбувся конкурс майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» .

В даному конкурсі взяли участь всі викладачі музичної школи. Конкурсну програму оцінювали за критеріями , затвердженими Положенням про районний конкурс майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості».

Матеріали до конкурсу подавались як в електронному вигляді (Програма Power Point), так і в паперовому (папка із документальним підтвердженням досягнень вчителя та його учнів).

Конкурс проходив за такими номінаціями:

«кращий викладач фортепіанного відділу»

«кращий викладач народного відділу»

«кращий керівник групових форм»

А також оцінювалась робота закладу в цілому щодо впровадження інноваційних форм та методів в діяльності ПСМНЗ.

Завданням конкурсу було :пошук нових форм, методів, моделей індивідуальної та групової роботи з вихованцями; виявлення найбільш творчих педагогічних працівників; поширення кращого педагогічного досвіду ; створення інформаційного банку даних кращих прикладів педагогічного досвіду роботи ПСМНЗ; підтримка талановитих педагогів, сприяння їх самореалізації та стимулювання подальшої творчої педагогічної діяльності.

Оргкомітет