Дорогі земляки!

Шановні жителі Піщанського району!

Щиро вітаю Вас з Новим роком!

Для усіх нас рік, що минув, був непростим і вимагав напруженої та плідної роботи. Всі ми – кожен з нас – гідно прожили кожну його мить, щодня здобуваючи свої маленькі перемоги: ми працювали та вчилися, кохали, народжували дітей, самі долали негаразди та допомагали іншим.

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, нашої життєвої позиції, щоденної кропіткої праці.

Кажуть, що в Новий рік здійснюються заповітні мрії та відбуваються справжні чудеса. Нехай рік новий принесе радість і щастя у ваші родини. Нехай він буде щедрим та багатим на добро й здобутки, а святкова новорічна зірка осяє кожну оселю світлом добра та надії, укріпить вірою душі та зігріє любов'ю серця, додасть сил та натхнення на наполегливу працю заради наших дітей та онуків, заради нашого рідного краю, заради всієї України!

Зичу кожному з вас здоров'я і щастя, добра і надії, справдення світлих мрій та сподівань.

З Новим роком, дорогі земляки!

Голова державної адміністрації П. Десятник