З метою підвищення пiдвищення якостi надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримiнальних провадженнях 27 грудня 2017 року у Вінниці відкрито офіс громадського захисника.

Це пілотний проект, який започатковано ще у двох містах України – Києві та Рівному. Він передбачає запровадження інституту наставництва у системі безоплатної правової допомоги.

У офісі громадського захисника працюватимуть адвокати-наставники.

Вони обиратимуться за рекомендацією регіональної ради адвокатів із числа практикуючих адвокатів, зі стажем роботи не менше 5-ти років та які користуються високим рівень довіри та поваги серед колег.

Адвокати-наставники постійно комунікуватимуть з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, надаватимуть їм консультації, допомагатимуть у дотриманні стандартів якості надання БВПД у кримінальному процесі, ділитимуться своїм професійним досвідом та проводитимуть моніторинг дотримання стандартів.

На сьогодні у Вінницькому офісі у якості адвоката-наставника працює Іван Бездітний.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням: http://vinnytsya.legalaid.gov.ua/ua/pres-tsentr/novyny/u-vinnytsi-vidkryly-ofis-hromadskoho-zakhysnyka-u-kryminalnykh-provadzhenniakh